EKOP piasek suszony |  piasek do piaskowania  |  posypka bazaltowa  |  żwir filtracyjny

O firmie EKOP

Firma EKOP zajmuje się od ponad 10 lat produkcją piasku suszonego. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie całego kraju. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Wyroby firmy EKOP wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wykorzystaniu paliwa gazowego.

W ramach dodatkowych usług umożliwiamy na preferencyjnych warunkach transport naszych produktów na terenie całego kraju.

Piaski i żwirki suszone produkowane przez EKOP wytwarzane są na bazie piasku i żwirku płukanego.

W swojej ofercie posiadamy piasek suszony, który wykorzystywany jako piasek do piaskowania metalu, betonu oraz do szeregu innych zastosowań. Więcej o piasku suszonym

Oferujemy również żwirek suszony w gramaturze 2-4mm. Piasek suszony pakowany jest w worki foliowe (luzem lub na palecie 1t) lub worki typu big-bag.

Piasek suszony dostarczamy na terenie województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,